İzmit Hurda Hakkımızda

İzmit Hurda Geri Dönüşüm ve Metal Sanayi olarak, Yıllardır devam ettiğimiz hurda ve geri dönüşüm sektöründe, araçlarımız, geniş kadromuz ve yeterli ekipmanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Çağın gereksinimi olan geri dönüşüm sanayisine İzmit Hurda olarak Plastik, metal, beyaz eşya, cam vb. ürünleri doğaya geri kazandırmaya yardımcı oluyoruz..

ESKIDEN ESKICILERIN YAPTIĞI BU MESLEĞI 1979 YILINDAN BERI YAPMAKTAYIZ.

Hurdacılık: Eski Madeni Veya Plastik Eşyaların Hatta Hammaddelerin Üretim Artıklarının Tekrar Belli Bir Dönüşüm Yoluyla Kullanılabilir Hale Getirilmesi İçin Yapılan İşlemlerin Tümüdür. Bu İşi Yapan Eskiciler Ve Hurdacılar Her Çeşit Hurdaları Çöplerden Veya İş Yerlerinden Toplarlar Ve Bu İşi Yapan Bizim Gibi Hurdacı Esnafa Satarlar. Bizde Bu Hurdaları Türkiye Ekonomisine Değer Kazandırmak İçin Geri Dönüşüm Firmalarına Veririz. Bu Sebeple Toplumunuzda Önemli Olan Bir İşi Yapmaktayız. Hem Çevreci Hem De Ülkemizin Ekonomisine Artı Katmaktayız. Yıllardır Bu Hizmetleri Verirken Dürüstlük Peşin Ödeme Kararlı Ne İş Yaptığımızı Bilerek Kalitemizden Ve Dürüstlüğümüzden Ödün Vermeden İzmit, Derince, Körfez, Gebze, Gölcük, Kartepe Hurdaları Toplayarak Hem İnsanların Maddi Anlamda Kazanmasına Hem Çevremiz İçin Çöp Ve Atık Oluşmamasına Hem de Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamaktan Mutluyuz Gururluyuz. İzmit Hurda, Hurda Alım Satım Merkezi Olarak Hurda Alım Satım Ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Vermekteyiz. 1990 Yılından Bu Güne Hurdacılık Yaptığımız Sektörümüzde Her Geçen Yıl Artan Tecrübemiz Ve Kalitemiz İle Kocaeli’nde Değerinde Hurda Alıp Satmaya Ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Vermeye Devam Etmekteyiz.

İzmit Hurda, Hurda Alım Satım Merkezi Olarak Verdiğimiz Hizmetlerin İçerisinde Metal Hurdası Alımı, Hurda Kablo Alımı, Hurda Elektrikli Eşya Alımı, Araç Hurdası Alımı, PVC Hurdası Alımı, Motor Ve Makine Hurdası Alımı Olmak Üzere Bir Çok Hurda Çeşidinin Alım Satımını Gerçekleştirmekteyiz. Metal Hurdası Alım Hizmetimizde Alüminyum, Krom, Kurşun, Nikel, Bakır, Demir, Pirinç, Çinko Ve Sarı Metal Hurdası Olmak Üzere Bir Çok Metal Türünde Hurda Alım Satımı Yapmaktayız. Hurda Kablo Alım Satım Hizmetimizde İse Bakır Kablo Ve Çeşitli Elektrik Kablolarının Hurdasını Alıp Satmaktayız. Hurda Elektrikli Eşya Alımı Hizmetimiz İçerisinde İse Televizyon, Bilgisayar, Klima Ve Beyaz Eşya Ürünlerinin Hurdasını Alıp Satmakta Ve Geri Dönüşümünü Yapmaktayız. Araç Hurdası Alımı Hizmetimizde İse Otomobil Hurdası Alımı, Traktör Hurdası Alımı, Kamyon Hurdası Alımı, Motosiklet Hurdası Alımı, Bisiklet Hurdası Alımı Ve Akü Hurdası Alımı Gibi Hurda Alım Satımı Yapmaktayız. PVC Hurdası Alımı Hizmetimizde İse PVC Pencere Hurdası Alımı, PVC Kapı Hurdası Alımı Ve PVC Boru Hurdası Alımı Yapmaktayız. Motor Ve Makine Hurdası Alımı Hizmetimizde İse Redüktör Motoru Hurdası Alımı, Araba Motoru Hurdası Alımı, Kamyon Motoru Hurdası Alımı, Traktör Motoru Hurdası Alımı Ve Makine Hurdası Alımı Gibi Hurda Alım Satımı Yapmaktayız.